środa, 21 grudnia 2011

przerwa

przepraszam że tak rzadko tutaj jestem, ale po prostu nie mam czasu. i właśnie w tej sprawie tutaj piszę. przez jakiś czas nie będę tutaj zaglądać. muszę zrobić sobie przerwę. jeszcze raz bardzo przepraszam :(

czwartek, 10 listopada 2011

dłuuugi weekend xd

Wczoraj nie pisałam bo byłam n sparingu ;p robić zdj i wgl xd ;d oczywiście wygraliśmy :))

Dzis po szkole poszłam do kiki   ;*
a nastepnie odebrała nas moja mama i pojechałyśmy na zakupy xdd
do domu wróciłyśmy ok 17 ;p i wziełyśmy sie za robienie pizzy ^^
a aktualnie wariuujemy i oglądamy filmikii na youtube i pijemy picollo xd
przed nami jeszcze długaa i zabawna noc xd :D
Dobranocc ;*** i dodaje kilka zdjęci z nią ;**
i z wczooraj :)
jankees xd





with spinka ;***

haha. 4 idioootki ;P <3




Ps. resztę relacji z weekednu napisze w Poniedziałekk..

i nuta na dzis.. :
I'm sexy and I know it ;d

i polecaam blogga donaatki ;***
Donia<3

niedziela, 6 listopada 2011

Pewnego jesiennego dnia ;***

wczorajszy dzien spedziłam w AquaParku xd wróciłam zmeczona .. i poszłam spac
 dzisiejszy dzien nie zapowiadał sie za ciekawie.. wstałam o 8 poszłam do kościoła z Elwira <3 hahaha jak zwkle było śmiesznie  xd

wrociłam na obiad.. po obiedzie pograłam chwile na XBOX-ie i poszłam sie przejsc z Michem ;)
pomijają fakt ze czekałam na niego 30 minut było zabawnie ;) <3 poza tym ze pare razy wylądowałam w liściach ;)
Kubus <3 nie dał sobie zrobić zdjęcie ;p






Dodaje kilka zdjęci z dziś :) i sorki ze trooochee rozmazenee ale są z tele.:P


& pozytywna nuta na dziś :)
Od Elwirkii <3 a i kocham cie;*** bum ^^ i dziękujęmy z Kuba.. wiesz za co ;P <3
Kikuś :) jak ty jeszcze ze mna wytrzymujesz..<3

sobota, 5 listopada 2011

ograniam ...

Cięzki tydzien . brak czasu. szczegółowo napisze jutro ;P
dzis jade do aquaParku ;)
Dzięki laski za wcoraj. <3
Doniu <3 Dzieki  ;****

niedziela, 30 października 2011

Mecz.

wlasnie skonczył sie mecz Legia Warszawa- Lech Poznań. 0:0 o dziwo. dziękujemy lechitom za wuchte akcji. ! <3 wierzymy w was xD
Dziękuję również koledze Michałowi- ( kumpel z Wawy) za wsparcie w tych trudnych chwilach w trakcie meczu ;d
Plan na resztę wieczoru ? Pewnie pojde spac.. piszą do poduszki z Michem i Spinką ;***
jutro .? dzień wolny.. wyśpię się.. na 16 do kościoła.. potem może z Msiakiem <3
Dodaje kikla zdjęć & Outfit na dzis ; PP


Apaszka- Zakopane Bluzka - C&A
Leginsy- targowisko
Buty_ Poznań [targowisko) :)



z rana nie wyglądam najlepiej xD


Bluzka- House
Spódniczka C&A
rajstopy- targowisko ;.

With Michał ^^ nasze jedyne wspólne zdjęcie xd

Dobranoc Wam ;*** odezwę się jutro <3

sobota, 29 października 2011

Biwak ;]

Spinka <3





Wcoraj o godzinie 19 zaczą sie biwak klasowy za który wszystkim barrdzo dziękuję :)hahaha. moje gardło tego nie wytrzymało obejrzelismy kilka filmów... straszne historie jak zawsze pograliśmy ^^
 niektórzy bardzo zaczeli wariowac < kika <3 latała na miotle; dd spinka <3 turlała sie w śpiworze.. ale to juz grupowo.. dziękuję wam laski <3 

środa, 19 października 2011

Jutro Festiwaal !

Hm. wuchta nauki :/  wczoraj o godzine 17.15 wrociłam z Sks. i szybko na 18 do kościoła i wrociłam o 20.30.
 powiem jedno : nienawidzę ŚRÓD ;/
 ale jutro nie mam lekcji bo jade na festiwal chemi i fizyki. razem z moją elwiraa<3
robimy doświadczenia z chemi ^^ moze byc zabawnie ..

dodaje kilka moich zdjęć ;)



    Dobranoc ;) ;****