środa, 21 grudnia 2011
przerwa
przepraszam że tak rzadko tutaj jestem, ale po prostu nie mam czasu. i właśnie w tej sprawie tutaj piszę. przez jakiś czas nie będę tutaj zaglądać. muszę zrobić sobie przerwę. jeszcze raz bardzo przepraszam :(
czwartek, 10 listopada 2011
dłuuugi weekend xd
Wczoraj nie pisałam bo byłam n sparingu ;p robić zdj i wgl xd ;d oczywiście wygraliśmy :))
Dzis po szkole poszłam do kiki ;*
a nastepnie odebrała nas moja mama i pojechałyśmy na zakupy xdd
do domu wróciłyśmy ok 17 ;p i wziełyśmy sie za robienie pizzy ^^a aktualnie wariuujemy i oglądamy filmikii na youtube i pijemy picollo xd
przed nami jeszcze długaa i zabawna noc xd :D
Dobranocc ;*** i dodaje kilka zdjęci z nią ;**
i z wczooraj :)
| jankees xd |
| with spinka ;*** |
![]() |
| haha. 4 idioootki ;P <3 |
Ps. resztę relacji z weekednu napisze w Poniedziałekk..
i nuta na dzis.. :
I'm sexy and I know it ;d
i nuta na dzis.. :
i polecaam blogga donaatki ;***
Donia<3
niedziela, 6 listopada 2011
Pewnego jesiennego dnia ;***
wczorajszy dzien spedziłam w AquaParku xd wróciłam zmeczona .. i poszłam spac
dzisiejszy dzien nie zapowiadał sie za ciekawie.. wstałam o 8 poszłam do kościoła z Elwira <3 hahaha jak zwkle było śmiesznie xd
wrociłam na obiad.. po obiedzie pograłam chwile na XBOX-ie i poszłam sie przejsc z Michem ;)
pomijają fakt ze czekałam na niego 30 minut było zabawnie ;) <3 poza tym ze pare razy wylądowałam w liściach ;)
![]() |
| Kubus <3 nie dał sobie zrobić zdjęcie ;p |
Dodaje kilka zdjęci z dziś :) i sorki ze trooochee rozmazenee ale są z tele.:P
& pozytywna nuta na dziś :)
Od Elwirkii <3 a i kocham cie;*** bum ^^ i dziękujęmy z Kuba.. wiesz za co ;P <3
Kikuś :) jak ty jeszcze ze mna wytrzymujesz..<3
sobota, 5 listopada 2011
ograniam ...
Cięzki tydzien . brak czasu. szczegółowo napisze jutro ;P
dzis jade do aquaParku ;)
Dzięki laski za wcoraj. <3
Doniu <3 Dzieki ;****
dzis jade do aquaParku ;)
Dzięki laski za wcoraj. <3
Doniu <3 Dzieki ;****
niedziela, 30 października 2011
Mecz.
wlasnie skonczył sie mecz Legia Warszawa- Lech Poznań. 0:0 o dziwo. dziękujemy lechitom za wuchte akcji. ! <3 wierzymy w was xD
Dziękuję również koledze Michałowi- ( kumpel z Wawy) za wsparcie w tych trudnych chwilach w trakcie meczu ;d
Plan na resztę wieczoru ? Pewnie pojde spac.. piszą do poduszki z Michem i Spinką ;***
jutro .? dzień wolny.. wyśpię się.. na 16 do kościoła.. potem może z Msiakiem <3
Dodaje kikla zdjęć & Outfit na dzis ; PP
Dobranoc Wam ;*** odezwę się jutro <3
Dziękuję również koledze Michałowi- ( kumpel z Wawy) za wsparcie w tych trudnych chwilach w trakcie meczu ;d
Plan na resztę wieczoru ? Pewnie pojde spac.. piszą do poduszki z Michem i Spinką ;***
jutro .? dzień wolny.. wyśpię się.. na 16 do kościoła.. potem może z Msiakiem <3
Dodaje kikla zdjęć & Outfit na dzis ; PP
| Apaszka- Zakopane Bluzka - C&A Leginsy- targowisko Buty_ Poznań [targowisko) :) |
![]() |
| z rana nie wyglądam najlepiej xD |
![]() |
Bluzka- House Spódniczka C&A rajstopy- targowisko ;. |
| With Michał ^^ nasze jedyne wspólne zdjęcie xd |
Dobranoc Wam ;*** odezwę się jutro <3
sobota, 29 października 2011
Biwak ;]
![]() |
| Spinka <3 |
Wcoraj o godzinie 19 zaczą sie biwak klasowy za który wszystkim barrdzo dziękuję :)hahaha. moje gardło tego nie wytrzymało obejrzelismy kilka filmów... straszne historie jak zawsze pograliśmy ^^
niektórzy bardzo zaczeli wariowac < kika <3 latała na miotle; dd spinka <3 turlała sie w śpiworze.. ale to juz grupowo.. dziękuję wam laski <3
środa, 19 października 2011
Jutro Festiwaal !
Hm. wuchta nauki :/ wczoraj o godzine 17.15 wrociłam z Sks. i szybko na 18 do kościoła i wrociłam o 20.30.
powiem jedno : nienawidzę ŚRÓD ;/
ale jutro nie mam lekcji bo jade na festiwal chemi i fizyki. razem z moją elwiraa<3
robimy doświadczenia z chemi ^^ moze byc zabawnie ..
dodaje kilka moich zdjęć ;)
Dobranoc ;) ;****
powiem jedno : nienawidzę ŚRÓD ;/
ale jutro nie mam lekcji bo jade na festiwal chemi i fizyki. razem z moją elwiraa<3
robimy doświadczenia z chemi ^^ moze byc zabawnie ..
dodaje kilka moich zdjęć ;)
Dobranoc ;) ;****
Subskrybuj:
Posty (Atom)

















