niedziela, 2 października 2011

Niedzieeela ;dd

jest mega ciepło..;) P
nudne niedzielne popołunie bez dalszych planow.. koncze robic album :) i przeglądam słuchawki na allegro :P
jutro szkoła..;/ trzeba jakos przezyc te 8 godzin w szkole ;/
 dodaje pozytywną nutę na dzisiejszy dzień ! :)
 wczoraj z kuzynką zrobiłysmy sobie mała sesje więc dodaje kilka zdjęc:]




sobota, 1 października 2011

Album ;/

hm. Sobotnie popołunie.. a ja robię album na geografię ;//
ale wieczoreem do Pozniania ;))
jak narazie spędzam dzień w rodzinnej atmoswerze :P







dodaje zdj. kuzynki Klaudii i jej brata Igorka <3 Zdj. mojego autorstwa  ^.^

blOG :)

To mój pierwszy Blog wiec dopiero się uczę :)
hm. Jest sobota ranoo a ja już nie mam co robić ..;/
wiec tak: zaczełam weekend bardzo udanym piątkiem .
Kocham Cię głupku. <3
 Zdjecie poniżej : stare ^^