jest mega ciepło..;) P
nudne niedzielne popołunie bez dalszych planow.. koncze robic album :) i przeglądam słuchawki na allegro :P
jutro szkoła..;/ trzeba jakos przezyc te 8 godzin w szkole ;/
dodaje pozytywną nutę na dzisiejszy dzień ! :)
wczoraj z kuzynką zrobiłysmy sobie mała sesje więc dodaje kilka zdjęc:]
niedziela, 2 października 2011
sobota, 1 października 2011
Album ;/
hm. Sobotnie popołunie.. a ja robię album na geografię ;//
ale wieczoreem do Pozniania ;))
jak narazie spędzam dzień w rodzinnej atmoswerze :P
dodaje zdj. kuzynki Klaudii i jej brata Igorka <3 Zdj. mojego autorstwa ^.^
ale wieczoreem do Pozniania ;))
jak narazie spędzam dzień w rodzinnej atmoswerze :P
dodaje zdj. kuzynki Klaudii i jej brata Igorka <3 Zdj. mojego autorstwa ^.^
blOG :)
To mój pierwszy Blog wiec dopiero się uczę :)
hm. Jest sobota ranoo a ja już nie mam co robić ..;/
wiec tak: zaczełam weekend bardzo udanym piątkiem .
z Donatka ;*** http://www.bydasiaaa.blogspot.com/
Kocham Cię głupku. <3
Zdjecie poniżej : stare ^^
Zdjecie poniżej : stare ^^
Subskrybuj:
Posty (Atom)